O Nás


Sme Lakrosový tím zo Skalice, fungujeme od roku 2014. V Skalici nemáme vlastné ihrisko tak trénujeme na ihrisku v Kátove.

V roku 2015 sme sa zapojili do Slovenskej Lakrosovej ligy, kde sme spolu s Trnava Sabers a Zvolen Punishers boli nováčikovia a stáli sme proti skúsením súperom z tímov Bratislava Tricksters, Prievidza Headhunters a Bratislava Bats.

Vďaka nášmu trénerovi Ivanovi Černákovi, sme sa rýchlo zlepšovali a napriek tomu že sme prvé zápasy prehrali bez vstreleného gólu, sme nakoniec zvládli poraziť Zvolen Punishers a 2x Trnava Sabers, čo nám prinieslo postup do semifinále, v ktorom sme stáli proti favoritom Bratislava Tricksters, a napriek veľkej snahe sme skončili v sezóne 2015 na 4. mieste.

V roku 2016 sme sa okrem Slovenskej Lakrosovej Ligy zúčastnili aj dvojdňového turnaju Chiefs Cup, ktorý sme organizovali na ihrisku v Strážnici. Na tento turnaj sme pozvali tímy z Trnavy a Zvolena, a z ceskej republiky aj tímy Brno Ravens a Šumava Wild Boars. V tomto turnaji sme nakoniec skončili na 3. mieste.

Do SLL sa v roku 2016 pridal tím z Budapešti s názvom Blax a namiesto dvoch vzájomných zápasov sa už tento rok hral len jeden, a až do posledného zápasu proti Budapešti nebolo jasné či sa do semifinále dostaneme my alebo Budapešť. Avšak zápas skončil víťazstvom Budapešti a my sme skončili na 5. mieste.